Prelegenci

Leszek Narloch

Leszek Narloch

Wizja dla bogatych

Przedsiębiorca, Lider, Inwestor. Twórca organizacji wspierającej w odnoszeniu sukcesów i biznesie sieciowym – Sukces Marketing. Twórca aplikacji do zarządzania sobą w czasie i pracy zespołowej successmind.club. W wieku 23 lat zerwał ze złymi nawykami siedzenia przed komputerem do 4:00 nad ranem. Po wielu porażkach wstąpił do firmy MLM, aby tam odkryć swoje talenty i w końcu osiągnąć sukces. Dzisiaj autor systemu budowy biznesu, tworzy narzędzia i wspiera swoich partnerów i liderów w działaniu. Jego celem jest stworzyć organizację opartą o wartości i przywództwo, która kreuje najlepszych liderów na świecie. 
Motto życiowe: Podążaj za marzeniami jakby od tego zależało Twoje życie – bo zależy.

 

Paweł Borecki

Paweł Borecki

Praktyk biznesu, wybitny sprzedawca, mentor

Ponad 20 lat doświadczenia zdobył w korporacjach i sieciach sprzedaży. Autor wielu artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Ma na swoim koncie wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menadżer branży MLM”. Członek Klubu TOP Liderów MLM.

Paweł Lenar

Paweł Lenar

Przedsiębiorca, mówca, autor bestsellerów

Przez całą dotychczasową karietę jego zainteresowania oscylowały wokół przywództwa, sprzedaży, produktywności, marketingu i sztuki prezentacji. Autor pięciu książek biznesowych. W tym dwóch bestsellerów. Wykładowca na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zwycięzca czwartej edycji Polish National Sales Awards, która stawia go w wąskim gronie najlepszych specjalistów z zakresu profesjonalnej sprzedaży w Polsce. Doradza zarządom kilku spólek w kwestii marketingu i sprzedaży. Autor bloga i podcastu “w drodze na szczyt”, gdzie podpowiada jak stawać się lepszym liderem, zwiększać sprzedaż i szybciej rozwijać biznes.
Motto życiowe: Zrób to teraz. Zwlekanie jest naturalnym zabójcą sukcesu.

Katarzyna Narloch

Katarzyna Narloch

Kobieta - samodyscyplina

W Polsce jest jednym z 20 trenerów unikalnej metody STRUCTOGRAM®. Jest pierwszym prezesem i zarazem założycielką klubu Toruń Toastmasters. Twórczyni i koordynatorka autorskiego projektu Start Make Up i organizatorka szkoleń dla kobiet. Poprzez zdobyte umiejętności edukowała studentów oraz networkerów zarówno podczas dużych seminariów, jak i indywidualnych coachingów. Jej pasją są wystąpienia publiczne, wizaż oraz psychologia.
Motto życiowe: Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji – powstrzymuje Cię brak pewności siebie.

Marcin Siwak

Marcin Siwak

Nigdy się nie poddawaj

Lider klubów Cashflow, inwestor giełdowy. Mając 20 lat „wyszedł z wyścigu szczurów” dzięki efektywnemu budowaniu zespołów. Dziś przekazuje swoją wiedzę i umiejętności ludziom jako trener i coach, by pomóc im osiągnąć niezależność finansową. Człowiek dla którego najważniejsza jest wolność i niezależność. Pasjonat motoryzacji uwielbiający gadżety.
Motto życiowe: Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą mówili, że Ci się nie uda. Wtedy wstań, odwróć się i powiedz: NO TO PATRZ!

Rafał Guza

Rafał Guza

Porsche 911 prosto z marzeń

Wielki marzyciel, którzy urzeczywistnia swoje wizje. Pełny wiary i determinacji. Nikt tak jak on nie masuje swoich celów i marzeń. Jego pewność i charyzma daje pewność wielu ludziom. Pasjonat motoryzacji. Prezes dwóch kadencji w klubie Toastmasters Bydgoszcz. Założyciel klubu inteligencji finansowej Cashflow przy Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy oraz koordynator klubu Cashflow przy WSB w Toruniu. W koordynowanych przez niego klubach inteligencji finansowej wiedzę zdobyło już ponad 1000 klubowiczów, którzy z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia oraz pasji. Przemawiał już przed publicznością liczącą 900 osób.
Motto życiowe: Cokolwiek może Cię powstrzymać, nie dlatego, że wyzwanie jest za duże, ale dlatego, że TY jesteś za mały.

Katarzyna Nawrot

Katarzyna Nawrot

Połączenie pracy i pasji tworzy cuda

Pasjonatka podróży, fotografii i pracy z ludźmi. Aktywnie współpracowała z organizacjami: Toastmasters International, Cashflow, AIESEC, Studenckie Forum Business Center Club. Silne cele jakimi są finansowa wolność i życie dla siebie doprowadziły ją do sukcesu.
Motto życiowe: Jeśli myślisz, że coś możesz lub nie możesz – to w obu przypadkach masz rację.

Agata Mazuruk

Agata Mazuruk

Prosto do celu

Przesiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem. Członkini Toastmasters International. Absolwentka treningu Structogram®. Odwaga do tego, by opuszczać strefę komfortu oraz gotowość, aby wziąć doskonalić się to zasoby, które pomogły jej odnieść sukces. Uwielbia współpracę z ludźmi. Uczy innych, jak skutecznie mogą zdobyć niezależność w każdej sferze swojego życia. Prywatnie, mama i żona pasjonująca się zdrowym i aktywnym stylem życia.
Motto życiowe: Dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością możesz osiagnąć wszystko.

Krystian Sikora

Krystian Sikora

Wszystko da się pogodzić

Z wykształcenia policjant. Absolwent treningu Structogram® oraz Millionaire Mind Intensive. Pasjonat sportu, muzyki i podróżowania. Uczył się od takich trenerów jak: Marcus De Maria, Michael Strachovitz, Don Nancy Faila czy Paweł Borecki. Gdy w lipcu 2015 roku pokazano mu, czym jest biznes sieciowy, nie mógł spokojnie spać, bo uwierzył, że jego życie może być ponad “standard”. Rozwój osobisty to dla niego najlepsze studia w życiu. Styl życia jaki buduje z zespołem jest czymś co prędzej znał tylko z telewizji i dokładnie wie, jak pogodzić to z etatem.
Motto życiowe: Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Karina Pytel-Korga

Karina Pytel-Korga

Szczęście sprzyja odważnym

Kobieta przedsiębiorcza. W wieku 19 lat założyła swoją pierwszą firmę. Po latach jednak odkryła, że biznes MLM stał się jej pasją. Uwielbia pracę z ludźmi. Wiara i nadzieja pozwoliły jej przejść zwycięsko przez najtrudniejsze momenty w życiu i odkryć, że sytuacje życiowe mogą człowieka powalić, ale nie pokonać. Z odwagą patrzy w przyszłość, uwielbia wnosić wartość do życia ludzi. Jej misją jest inspirować i uczyć innych, że budując na właściwym fundamencie możemy być szczęśliwi. Prywatnie uśmiechnięta żona i szczęśliwa mama.
Motto życiowe: To, co za nami, i to, co przed nami, to drobiazji w porównaniu z tym, co jest w nas.

Katarzyna Żabczyńska

Katarzyna Żabczyńska

Stwórz swoją własną harmonię

Przeszła wszystkie rodzaje aktywności zawodowej – od pracownika etatowego przez przedsiębiorcę, aż do lidera MLM. Dyplomy z uczelni trzyma w szufladzie, choć wiedzę i umiejętności zdobyt na studiach bardzo sobie ceni. Praktykę i kompetencje biznesowe zdobywała jednak w pracy oraz od praktyków i trenerów biznesu m. in. takich jak Brian Tracy, Don i Nancy Failla. Najwięcej jednak, jak sama twierdzi, uczą ją relacje i kontakty z ludźmi. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Pasjonatka ogrodnictwa i zdrowego odżywiania. Uważa, że kontakt z ziemią uczy materializowania i cierpliwości. Jej pasją są także podróże – najchętniej z plecakiem, żeby poznawać prawdziwe oblicze odwiedzanych krajów i poznawać ludzi. Jest także pilotem paralotni – po to, żeby móc poczuć wolność i dotykać chmur.
Motto życiowe: Nie istnieją nierealne przedsięwzięcia, marzenia i cele – istnieją tylko nierealne terminy ich realizacji.

Top
Facebook
YouTube
Instagram