Prelegenci

Leszek Narloch

Leszek Narloch

Wizja dla bogatych

Założyciel grupy i portalu społecznościowo-edukacyjnego SukcesMarketing.pl. W wieku 23 lat zerwał ze złymi nawykami siedzenia przed komputerem do 4:00 nad ranem. Po wielu porażkach i licznych doświadczeniach zawodowych wstąpił do firmy MLM, aby tam realizować swoje marzenia. Dzisiaj ma w swojej organizacji kilka tysięcy osób i co roku podróżuje, aby zwiedzać najwspanialsze miejsca na świecie. Założyciel dwóch klubów: Toastmasters Bydgoszcz oraz Cashflow Club.
Motto życiowe: Podążaj za marzeniami jakby od tego zależało Twoje życie – bo zależy.

Paweł Borecki

Paweł Borecki

Praktyk biznesu, wybitny sprzedawca, mentor

Ponad 20 lat doświadczenia zdobył w korporacjach i sieciach sprzedaży. Autor wielu artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Ma na swoim koncie wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menadżer branży MLM”. Członek Klubu TOP Liderów MLM.

Paweł Lenar

Paweł Lenar

Przedsiębiorca, mówca, autor bestsellerów

Przez całą dotychczasową karietę jego zainteresowania oscylowały wokół przywództwa, sprzedaży, produktywności, marketingu i sztuki prezentacji. Autor pięciu książek biznesowych. W tym dwóch bestsellerów. Wykładowca na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zwycięzca czwartej edycji Polish National Sales Awards, która stawia go w wąskim gronie najlepszych specjalistów z zakresu profesjonalnej sprzedaży w Polsce. Doradza zarządom kilku spólek w kwestii marketingu i sprzedaży. Autor bloga i podcastu „w drodze na szczyt”, gdzie podpowiada jak stawać się lepszym liderem, zwiększać sprzedaż i szybciej rozwijać biznes.
Motto życiowe: Zrób to teraz. Zwlekanie jest naturalnym zabójcą sukcesu.

Katarzyna Narloch

Katarzyna Narloch

Kobieta - samodyscyplina

W Polsce jest jednym z 20 trenerów unikalnej metody STRUCTOGRAM®. Jest pierwszym prezesem i zarazem założycielką klubu Toruń Toastmasters. Twórczyni i koordynatorka autorskiego projektu Start Make Up i organizatorka szkoleń dla kobiet. Poprzez zdobyte umiejętności edukowała studentów oraz networkerów zarówno podczas dużych seminariów, jak i indywidualnych coachingów. Jej pasją są wystąpienia publiczne, wizaż oraz psychologia.
Motto życiowe: Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji – powstrzymuje Cię brak pewności siebie.

Rafał Guza

Rafał Guza

Porsche 911 prosto z marzeń

Wielki marzyciel, którzy urzeczywistnia swoje wizje. Pełny wiary i determinacji. Nikt tak jak on nie masuje swoich celów i marzeń. Jego pewność i charyzma daje pewność wielu ludziom. Pasjonat motoryzacji. Prezes dwóch kadencji w klubie Toastmasters Bydgoszcz. Założyciel klubu inteligencji finansowej Cashflow przy Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy oraz koordynator klubu Cashflow przy WSB w Toruniu. W koordynowanych przez niego klubach inteligencji finansowej wiedzę zdobyło już ponad 1000 klubowiczów, którzy z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia oraz pasji. Przemawiał już przed publicznością liczącą 900 osób.
Motto życiowe: Cokolwiek może Cię powstrzymać, nie dlatego, że wyzwanie jest za duże, ale dlatego, że TY jesteś za mały.

Marcin Siwak

Marcin Siwak

Nigdy się nie poddawaj

Lider klubów Cashflow, inwestor giełdowy. Mając 20 lat „wyszedł z wyścigu szczurów” dzięki efektywnemu budowaniu zespołów. Dziś przekazuje swoją wiedzę i umiejętności ludziom jako trener i coach, by pomóc im osiągnąć niezależność finansową. Człowiek dla którego najważniejsza jest wolność i niezależność. Pasjonat motoryzacji uwielbiający gadżety.
Motto życiowe: Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą mówili, że Ci się nie uda. Wtedy wstań, odwróć się i powiedz: NO TO PATRZ!

Katarzyna Nawrot

Katarzyna Nawrot

Połączenie pracy i pasji tworzy cuda

Pasjonatka podróży, fotografii i pracy z ludźmi. Aktywnie współpracowała z organizacjami: Toastmasters International, Cashflow, AIESEC, Studenckie Forum Business Center Club. Silne cele jakimi są finansowa wolność i życie dla siebie doprowadziły ją do sukcesu.
Motto życiowe: Jeśli myślisz, że coś możesz lub nie możesz – to w obu przypadkach masz rację.

Krystian Sikora

Krystian Sikora

Wszystko da się pogodzić

Z wykształcenia policjant. Absolwent treningu Structogram® oraz Millionaire Mind Intensive. Pasjonat sportu, muzyki i podróżowania. Uczył się od takich trenerów jak: Marcus De Maria, Michael Strachovitz, Don Nancy Faila czy Paweł Borecki. Gdy w lipcu 2015 roku pokazano mu, czym jest biznes sieciowy, nie mógł spokojnie spać, bo uwierzył, że jego życie może być ponad „standard”. Rozwój osobisty to dla niego najlepsze studia w życiu. Styl życia jaki buduje z zespołem jest czymś co prędzej znał tylko z telewizji i dokładnie wie, jak pogodzić to z etatem.
Motto życiowe: Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Małgorzata Kryger

Małgorzata Kryger

Najważniejszy jest człowiek i jego potencjał

Przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Członkini Business Network International oraz Toastmasters International. Marzy o luksusowej osadzie z domkami kopułowymi i dąży do realizacji tego celu. Jej pasją jest malowanie intuicyjne.
Motto życiowe: Spraw, aby Twoje życie stało się arcydziełem.

Agata Mazuruk

Agata Mazuruk

Prosto do celu

Przesiębiorca z kilkuletnim doświadczeniem. Członkini Toastmasters International. Absolwentka treningu Structogram®. Odwaga do tego, by opuszczać strefę komfortu oraz gotowość, aby wziąć doskonalić się to zasoby, które pomogły jej odnieść sukces. Uwielbia współpracę z ludźmi. Uczy innych, jak skutecznie mogą zdobyć niezależność w każdej sferze swojego życia. Prywatnie, mama i żona pasjonująca się zdrowym i aktywnym stylem życia.
Motto życiowe: Dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością możesz osiagnąć wszystko.

Halina Szyszko

Halina Szyszko

Pomoc innym to klucz do sukcesu

Magister ekonomii. Od 12 lat właścicielka sklepu odzieżowego. Uwielbia muzykę i śpiew. Pracowitość i wytrwałość to jej podstawowe cechy. Nigdy się nie poddaje. Lubi książki o podłożu psychologicznym. Wierzy w przeznaczenie – to co Cię spotyka jest dobre dla Ciebie. Uważa, że biznes MLM polega na pomaganiu innym. Matka trzech wspaniałych córek oraz szczęśliwa babcia sześciorga wnucząt.
Motto życiowe: Zbuduj człowieka, a on zbuduje Ci biznes.

Aniela Tysler

Aniela Tysler

Bądź najlepszą wersją samego siebie

Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Swoją wiedzę biznesową zdobywała u takich trenerów, jak Ron Salvador, Paweł Borecki czy Anthony Robbins. Absolwentka programu szkoleniowego STRUCTOGRAM, a także kursu Millionaire Mind Intensive. Jej ulubioną książką jest tytuł „Nie zjadaj cukierka od razu” Joachima de Posada. Na co dzień uwielbia tworzyć nowe potrawy w kuchni. Jej marzeniem są podróże do najdalszych zakątków świata i poznawanie nowych nieodkrytych smaków. W życiu osobistym twarda, konkretna kobieta realizująca swoje plany i marzenia.
Motto życiowe: Prosto do gwiazd!

Top
Facebook
YouTube
Instagram